Naše přístroje v ordinaci

Scaner a fréza na výrobu celokeramických korunek a můstků. Díky této technologii se dá vše vyrobit během jednoho dne.

Přístroj Servotome je vhodný i k jakémukoliv ošetření měkkých tkání v dutině ústní. Ošetření probíhá s lokální anestezií, je proto naprosto bezbolestné a díky šetrnosti přístroje hojení probíhá lépe než při klasických chirurgických postupech.

Přístroj na strojovou endodoncii – na kvalitní opracování kořenových kanálků.

Rýchly, jednoduchý a kvalitní, trojdimenzionálně plnící systém kořenových kanálků s koncovkou na kondenzování guttapercha výplní.

Špičkové brusné zařízení pro supragingivální a subgingivální léčbu.

Satelec Newtron má velice širokou a inovativní škálu více než 70 koncovek s využitím na endodoncii, retrográdní endodoncii, profylaxi, parodontologii, konzervační preparaci a protetickou preparaci. 

Originální, alkalicky upravený bioaktivní povrch implantátu urychluje tvorbu funkčního rozhraní kost-implantát a poskytuje tak implantátu rostoucí sekundární stabilitu již v nejčasnějších fázích hojení. Tento jev redukuje vhojovací dobu a umožňuje bezpečné časné a okamžité zatížení.

Mikroskopická stomatologie je moderní obor zubního lékařství, který stomatologovi usnadní orientaci v malém prostoru dutiny ústní s minimálním přístupem denního světla.

Právě zde se uplatní operační mikroskop, který dokáže zobrazit veškeré detaily zubů a dásní.

Fotka pozadí spodní lišta

Prismatické lupy od Carl Zeiss Vás přesvědčí díky své excelentní optické kvalitě na první pohled. Brilantní stereoskopický obrázek s větším zvětšením  Vám otevře nový pohled na věc a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.